Strona Przedszkola

Aktualności


Dzisiaj jest: Wtorek
7 Lipca 2020
Międzynarodowy Dzień
Spółdzielczości
Imieniny obchodzą
Cyryl, Metody, Estera
Do końca roku zostało 178 dni.
Zodiak: Rak

Statystyki:

507452
Dziś
Wczoraj
Ten Tydzień
Ostatni Tydzień
Ten Miesiąc
Ostatni Miesiąc
Razem
148
365
733
504887
1734
7696
507452

Twój IP: 18.207.250.80
Dziś jest: 2020-07-07 15:10:38

LEARNING WITHOUT BORDERS

LEARNING WITHOUT BORDERS
Warsztaty j.angielskiego w Krakowie

Grupa uczniów klas VI i VII szkoły podstawowej w Przyborowie  uczestniczyła w warsztatach z języka angielskiego „Street English oraz Weird Sports w Krakowie,które prowadzone były przez native speakera.
Warsztaty te okazały się  zarówno edukacyjne, interesujące i zachęcające uczniów do interakcji.Tego typu warsztaty integrują nauczanie języka angielskiego z kulturą, sztuką, literaturą, mediami, rozrywką. Myślą przewodnią w/w  była nauka poprzez zabawę.
Poprzez bliski kontakt z native speakers języka angielskiego oraz ekspertami z różnych dziedzin, zachęca się  młodzież do otwarcia się na ten język, komunikację  i przełamania barier. Atrakcyjne środki przekazu budują w uczniach chęć do indywidualnej pracy nad swoimi zdolnościami lingwistycznymi, a nauczycielom podsuwają wskazówki jak urozmaicić szkolny program nauczania języka angielskiego.Nasi uczniowie się świetnie bawili jednocześnie poprawiając swoją wymowę .Zachęcamy wszystkich do udziału w tego typu zajęciach  edukacyjnych  mających  na myśli rozwijanie wrażliwości i przedsiębiorczości, oraz dostarczanie nowych doznań artystycznych i ciekawych doświadczeń, które będą i rozrywką i nauką

Opiekunem i organizatorem wyjazdu  był nauczyciel j.angielskiego Zofia Drygas.

LEARNING WITHOUT BORDERS


© Zespół Szkolno - Przedszkolny w Przyborowie